Logo Taxi Bukowina 508608123
Taxi Fijokier Bukowina Tatrzańska
O Nas Transport na lotnisko Wycieczki Kontakt

Transport z i na lotnisko

Kraków Balice - Słowacja Poprad - Białka Tatrzańska

Nasza firma oferuje Państwu bezpieczny i szybki transfer na lotnisko. Jeśli wypoczywają Państwa w okolicach Bukowiny lub Białki Tatrzańskiej zapraszamy do skorzystania z Naszych usług. Dowozimy na czas, miejsce odbioru ustalamy indywidualnie z klientem. Staramy się zapewnić Państwu przejazd na lotniska: Kraków Balice oraz Poprad na Słowacji. Transfer z lub na każde z tych lotnisk odbywa się bezpiecznie i w komfortowych warunkach. Zapewniamy także dojazd na wybraną przez Państwa godzinę. W obszar dojazdu wchodzi Białka Tatrzańska, ale także Słowacja i Poprad.

Zapewniamy transport na czas, dzięki temu zaoszczędzimy Państwu stresu związanego z dojazdem na lotnisko na określoną godzinę. Jeśli wybrali Państwo Balice jako miejsce przyjazdu zapewniamy także transport do hotelu czy wybranej miejscowości. Wszystko to dostosowane do potrzeb pasażerów. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę. Niezależnie od tego czy przylatują Państwo nad ranem, w nocy czy późnym wieczorem dowóz nie będzie problemem. Podobnie z przylotem - dojeżdżamy na lotnisko na wybraną przez Państwa godzinę. Zapewniamy także Państwu transport na Słowację, na przykład Poprad. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie posiadają samochodu i zdani są na transport publiczny.

Nasze pojazdy to świetna alternatywa. Zapewniamy transport dostosowany do Państwa potrzeb oraz wymogów na przykład godzinowych. W swoim wyposażeniu posiadamy również foteliki dziecięce, dzięki czemu bezpiecznie przewozimy także najmłodszych pasażerów. Wszelkie szczegóły oraz warunki transportu możemy ustalić telefonicznie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień, także w weekendy i święta. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z Naszych usług!